Bellcom Estonia

Meie oleme Bellcom


“Pärast veebisaidi taaskäivitamist vahetasime ka oma tugipartnerit Bellcomi vastu ja me pole kordagi seda kahetsenud.

Nad lahendavad probleeme kiiresti ja me saame kindlad olla, et meie sait töötab korralikult.
Bellcom on hea partner, kellega oleme oma veebisaidi ligipääsetavust paremaks muutunud. "

- Thomas Meyhoff, Stevnsi omavalitsus (Taani)

Me loome digitaalset maailma

Meie põhitegevusalad on tehniline nõustamine, kiire arendus, uuenduslike veebisaitide, veebipoodide ja erineva keerukusega veebirakenduste kujundamine ja juurutamine.
Web development

.01

Veebiarendus

Tehniliste lahenduste areng pole kunagi varem olnud nii kättesaadav kui praegu. Äriprotsesse saab automatiseerida ja veebisaite optimeerida tõhusamalt kui kunagi varem. Oleme siin, et teid selles aidata.
Custom development

.02

Custom Veebiarendus

Millest te unistate? Bellcom Estonialt leiate tehniliste pädevuste laia valikut. Bellcom Estonia pakub Teile vajalike veebirakenduste väljatöötamist: veebipoed, andmevahetus väliste süsteemidega, erinevad makseviisid ja palju muud. Kõigi nende küsimustega võite pöörduda meie poole.
Hosting sevices

.03

Veebimajutus

Sageli on keeruline õigel tasemel iseseisvalt teenindada infostruktuuri, milles on ainult mõned serverid ja 20-30 tööjaama. Väikese infrastruktuuri jaoks on kulukas IT-spetsialisti omamine. Sel juhul on mõttekas veebimajutuse, tarkvara, serverite ja tehnilise toe teenused üle anda.

Lisainfo saamiseks võtke palun meiega ühendust.
Technical support

.04

Tehniline haldus

Bellcom Estonia pakub täielikku tuge nii enda rakendustele kui ka muudele lahendustele. Meie tehnikud ja arendajad pakuvad tuge nende rakenduste ja lahenduste turvalise ja tõhusa töö tagamiseks.

Lisainfo saamiseks võtke palun meiega ühendust.
Vejle spordikooli (Taani)
registreerimisplatvorm

Nii Vejle spordikool kui ka Vejle internaatkool kasutavad eritellimusel valminud lahendust, mis toetab erinevat tüüpi treeningute broneeringut ning integreerimist makseteenuse ja kolmandate osapoolte veebiteenustega.

Ava veebisait

Ballerupi omavalitsuse
avalik veebisait (Taani)

Ballerupi valla avalik veebisait põhineb OS2Webi lahendusel, mida kasutatakse paljudes Taani omavalitsustes. Lisaks sellele kasutab lahendus aktiivselt integreerimist kolmandate osapoolte veebiteenustega ning kasutab kohandatud Elasticsearchi otsingusüsteemi.

Ava veebisait

Töötame väga erinevate ülesannetega

Bellcomi arendusvõimalusi ja -ressursse pakub meeskond, kus igal liikmel on ainulaadne spetsialiseerumine ja kogemus. See võimaldab Bellcomi meeskonnal välja töötada just teile sobiva lahenduse.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Bellcom Estonia aitas Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolil välja töötada nende nõuetele vastava Moodle'i süsteemi, mis lihtsustab noorte meditsiinitudengite igapäevast õppeprotsessi. Lisaks jõudluse optimeerimisele oli Bellcom Estonia välja töötanud ka mitu uut unikaalset lahendust ning pakkus nõustamist veebimajutuse, turvalisuse ja koormuse osas.

Ava veebisait

Ballerup kommune

Ballerup omavalitsus

Ballerupi omavalitsus (Taani) ei ole uute tehnoloogiate ja tehnikate kasutamisel kaugeltki algaja. Drupal valiti avatud lähtekoodiga platvormina juba kolm aastat tagasi omavalitsuse saidi halduseks.

Ava veebisait

ktc

PompdeLUX

PompdeLUX on ambitsioonikas ettevõte, mis hoolib kvaliteedist. Peale mitmesuguste lahenduste ja pakkujate hoolikat uurimist valis oma uue veebipoe portaali arendajaks Bellcomi.

Ava veebisait

ktc

Ktc.dk

KTC on Drupal Organic Groups tehnoloogial põhinev mikrosaitide haldamise lahendus. Säärane arhitektuur võimaldab kõigil ettevõtte töötajatel osaleda veebisaidi sisu loomises ja saidi halduses.

Ava veebisait

Vejle Idrætshøjskole

Vejle Idrætshøjskole

Velje spordikool koos Velje internaatkooliga (Taani) on otsustanud oma saidid üle viia Drupal 8-le. 

Bellcom aitas neid selles hea meelega. Nüüd on koolidel kaasaegne, suurepärase välimusega platvorm, mis vastab vajadustele täielikult.

Ava veebisait

}

Arendamise kogemus

Drupal
CraftCMS
WordPress
PHP
Symfony
Yii framework
Expression Engine
Moodle

Suurepärane meeskond

Meie põhitegevusalad on tehniline nõustamine, agile arendamine, disain ja avatud lähtekoodiga veebiarendus.

test
Meeskonna juht / Veebiarendaja
Stanislav Kutasevits
sk@bellcom.ee

Oleme oma töö üle uhked..

Kas soovite saada meie kliendiks? Anname endast parima, et meie kliendid oleksid meie töö tulemustega rahul.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
Fredericia kommune
Ballerup kommune
Vejle Idrætshøjskole
ktc
Stevns kommune
PompDeLux
Vejle Idrætshøjskole
Sikkerhedsstyrelsen
Københavns kommune
Ringsted kommune
Syddjurs kommune
Faxe commune
Svendborg kommune